KONTAKT             OBECNA EDYCJA             REGULAMIN             RELACJA FOTO


EDYCJA:   2012_2013     2013_2014     2014_2015     2015_2016


Wyniki pierwszego etapu konkursu 2016/2017.

logo konkursu
Komisja konkursowa w składzie:

Przewodniczący:

       Paweł Dawczyński - nauczyciel Publicznego Gimnazjum nr 38 w Łodzi,

Członkowie:

       Joanna Sarnik - nauczyciel Publicznego Gimnazjum nr 38 w Łodzi,
       Remigiusz Jabłoński - nauczyciel Planetarium Pomorska w Łodzi,

postanowiła, w związku z bardzo wysokim poziomem prac, zakwalifikować do następnego etapu dziesięć grup i dodatkowo wyróżnić dwie prace oraz zakwalifikować do wystawy konkursowej.

Prace zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu i wystawy:

Nazwa zabawki

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Szkoła

STATEK PAROWY

Aleksandra Skóra
Mateusz Hejniak
Maciej Wyszpolski

Joanna Miller
Dorota Rochmińska

Szkoła Podstawowa nr 33
w Łodzi

GRA MATEMATYCZNA "SZKOŁA LEŚNYCH SKRZATÓW"

Joanna Andrzejak
Amelia Danowska
Nikola Staniszewska

Katarzyna Wróbel

Szkoła Podstawowa nr 120
w Łodzi

KAPRYŚNY SAMOLOT

Sonia Pawlak
Weronika Bartosz
Karolina Karlińska

Marzena Pecyna

Szkoła Podstawowa nr 190
w Łodzi

PLAC ZABAW

Julia Miko
Daria Król
Aleksandra Stańczyk

Katarzyna Skolimowska

Szkoła Podstawowa nr 199
w Łodzi

MAGNESOWY TOR WYŚCIGOWY

Jakub Baranowski
Kamil Grządziel
Jakub Kruk

Katarzyna Skolimowska

Szkoła Podstawowa nr 199
w Łodzi

TARATAJKA

Mateusz Kluch
Mikołaj Krakowiak
Adrian Lawierucha

Magdalena Stopczyńska

Szkoła Podstawowa nr 101
w Łodzi

SZALONY FELEK

Miłosz Stanisławski
Adrian Melka
Piotr Toma

Katarzyna Skolimowska

Szkoła Podstawowa nr 199
w Łodzi

DROGA DO CELU

Okawian Kirewicz
Filip Lisiak
Sebastian Stępień

Dorota Rochmińska
Joanna Miller

Szkoła Podstawowa nr 33
w Łodzi

PĘDZIWIATR

Franciszek Krawczyk
Przemysław Jakubczak
Krystian Wawerek

Anna Dąbek

Szkoła Podstawowa nr 143
w Łodzi

WYŚCIGI FORMUŁY 1

Kacper Pawłowski
Michał Cygan
Jakub Ejtaszewski

Magdalena Stopczyńska

Szkoła Podstawowa nr 101
w Łodzi


Prace wyróżnione i zakwalifikowane do wystawy konkursowej:

Nazwa zabawki

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Szkoła

DZIĘCIOŁ

Natalia Chojnacka
Patrycja Roszczyk
Piotr Kwasiborski

Magdalena Stopczyńska

Szkoła Podstawowa nr 101
w Łodzi

CZOŁG

Igor Luszyński
Przemysław Słodowski
Jakub Nowak

Katarzyna Wróbel

Szkoła Podstawowa nr 120
w Łodzi


Prace zakwalifikowane do wystawy konkursowej:

Nazwa zabawki

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

Szkoła

ŁAZIK MIĘDZYPLANETARNY

Marcin Wiśniewski
Oliwier Czajczyński
Kacper Urbańczyk

Dorota Rochmińska
Joanna Miller

Szkoła Podstawowa nr 33
w Łodzi

EDUKACYJNE KOŁO FORTUNY

Eryk Sołomachin
Marcel Pałczyński
Jakub Retkowski

Magdalena Stopczyńska

Szkoła Podstawowa nr 101
w Łodzi

QUIZ PRZYRODNICZY

Joanna Andrzejak Katarzyna Borowiecka Antonia Detmer

Magdalena Bednarek

Szkoła Podstawowa nr 120
w Łodzi


Protokół konkursu...